Arrangement logies / ontbijt - vanaf € 379,00 p.p.

Doet u mee aan de Wandel4daagse Alkmaar van 14 t/m 17 juni 2023? Dan is dit arrangement voor u gemaakt! Geniet van 4 of 5 overnachtingen in een hotelkamer. U begint elke wandeldag met een heerlijk ontbijt en krijgt een lunchpakket van EAZEE mee. Daarnaast wordt u elke dag vanuit Hotel Zuiderduin naar de start gebracht en na de finish weer teruggebracht naar Hotel Zuiderduin. Optioneel kunt u een kamerupgrade bijboeken.

Een startnummer voor de Wandel4daagse Alkmaar is niet inbegrepen.

Boekt u 4 overnachtingen? Dan kunt u tijdens de laatste wandeldag gebruik maken van onze bagagekasten om uw bagage op te slaan.

Het arrangement

  • O.b.v. logies / ontbijt
  • 4 of 5 overnachtingen
  • Inclusief ontbijtbuffet
  • Inclusief lunchpakket
  • Vervoer naar de start en van de finish (vanuit en naar Hotel Zuiderduin)

vanaf € 379,00 p.p.

Prijzen en beschikbaarheid

Belangrijk om te weten

  • Startnummer Wandel4daagse Alkmaar niet inbegrepen
  • Op de dag van aankomst is uw kamer vanaf 15.00 uur beschikbaar
  • Uiterlijk 10.30 uur uitchecken op de dag van vertrek
  • Parkeergarage (op basis van beschikbaarheid, tegen betaling)

Faciliteiten in de kamer
De kamer beschikt over de volgende faciliteiten: badkamer met stortdouche, wastafel, föhn, toilet, balkon, kluisje, koelkastje, koffie- en theefaciliteiten, airco, telefoon, televisie (LED), wifi (gratis).

Over Strandhotel Golfzang

Strandhotel Golfzang is gelegen op ongeveer tien meter van het strand van Egmond aan Zee. Het levendige centrum met leuke winkels, fijne terrasjes en gezellige restaurants is ook vlakbij. Uiteraard is het goed vertoeven in Strandhotel Golfzang. De comfortabele kamers met eigentijdse uitstraling, de mooie saunaruimte én het gezellige restaurant EAZEE zorgen voor een heerlijk verblijf aan de kust.

Een impressie van Strandhotel Golfzang