Al vanaf €182.50 p.p.

Wilt u tijdens de paasdagen genieten van de prachtige lente in Egmond? Maak dan een ontspannende strandwandeling of verken de duinen. Bij Strandhotel Golfzang bent u aan het juiste adres om volledig tot rust te komen en te genieten van de paasdagen. Laat u heerlijk in de watten leggen in ons hotel.

U kunt ons Paas Arrangement al vanaf twee overnachtingen boeken. Het ontbijt in Restaurant EAZEE is op alle dagen inbegrepen. U kunt gratis gebruikmaken van onze saunaruimte.

Het arrangement

  • Aankomst 29 maart of 30 maart
  • 2 of 3 overnachtingen
  • Ontbijtbuffet inbegrepen
  • Gratis wifi

vanaf € 182,50 p.p.

Prijzen en beschikbaarheid

Belangrijk om te weten

  • Inchecken vanaf 15.00 uur
  • Uitchecken tot 10.30 uur
  • Aanbieding is o.b.v. beschikbaarheid

Faciliteiten in de kamer
De kamer beschikt over de volgende faciliteiten: badkamer met stortdouche, wastafel, föhn, toilet, balkon, kluisje, koelkastje, koffie- en theefaciliteiten, airco, telefoon, televisie (LED), wifi (gratis)

Over Strandhotel Golfzang

Strandhotel Golfzang is gelegen op ongeveer tien meter van het strand van Egmond aan Zee. Het levendige centrum met leuke winkels, fijne terrasjes en gezellige restaurants is ook vlakbij. Uiteraard is het goed vertoeven in Strandhotel Golfzang. De comfortabele kamers met eigentijdse uitstraling, de mooie saunaruimte én het gezellige restaurant EAZEE zorgen voor een heerlijk verblijf aan de kust.

Een impressie van Strandhotel Golfzang